Siteye Jest olsun.

sedegor

Süper Moderator
Katılım
21 Şub 2020
Mesajlar
212
Tepkime puanı
579
Puanları
92
Kahmi göremiyorum senide hemde senin için olsun bu konu.

Detaylara deginmeden yazacagım yinede bilmeyen için ön bilgi olsun. Her şey bir titreşimden, frekanstan ibarettir. CANSIZ diye bir şey yok olamaz. Sadece sindirilmiş ne verilirse onu okuyan, onunla yetinen için cansız vardır, lakin gercekte Fıtratı alâmde böyle bir kavramın yeri yoktur. Titreşimler yani frekanslar, kimi zaman bir harmoni içinde dinlediginiz müzigi kimi zaman gördügünüz bir rengi kimi zaman bir nesnenin taaa kendini oluşturan kavramdır.Sözde Egitim bilimi bu kavramı sadece tek boyutta ve duragan halde işlerlerki dünyayı ancak tek boyuttan görebilesiniz.İyi bir kravatlı köle olabilesiniz diye.Ülkedeki kravatlıya söz ettirmem diyen babayigit varsa halâ Egitim müfradatının kime baglı oldugundan habersizdir kiii , sadece Ülkemiz degil tüm dünya hemen hemen aynıdır. Kısmende olsa uygulamalı egitim eşiginde hiç degilse iki boyutu gösterenler var.Önemli olan atom yada atom altı degil, kezâ sonu Eterige gider onun sonu yokluga kiii. Dünyada maddeyi oluşturan en küçük varlıkların şekil ve şemallerinden önemli olanı bunların bir araya gelmesiyle oluşanlardır. Ve nasıl bir araya geldigidir. Bunu söylemek degerli hocalara bir ezber olsada cıkıp bunların iz döşümünü malisef dile getiremezler. Bilmem ne bilim adamının teoridir demek, saana ögretilen ancak bu kadardır demektir. Sır diye bir şeyin olmadıgı, açıklanamayacak hiç bir şeyin olmadıgı gözle gördügümüz her şeyin sadece gizleneni vardır. Ufkun acıldıkca bakış acın degişir. İşte bu, o sırmış gibi lanse edilen boyutların kapıları ve anahtarlarıdır. Boyutları ve kapıları ulaşılamayacak yada sadece secilmiş insanların görebilecegini düşünen insanın aklı kıttır. Evet her şeye erişmek kolay olmasada başaracagına inanmakta bir şeydir. Tıpkı bir merdivenin ilk basamagı gibi adım atıp diger basamaklara gayret gerekir. Kutsal sayıp ben başaramam dedigin an oldugun yerde kalırsın. Ne boyutu tek bir nokta içinde yaşıyorum sanırsın .Toplamda 12 boyut olup dünyadaki insanların yarısı tek boyutta kendi hallerinde iken diger yarısına yakını yani çok zeki diye adledilenler ancak ikinci, çok azıda üçünçü boyutta yaşarlar lakin kimi farkında kimide farkında olmadan. Olayları yada gördügü her şeyi dört boyuttan akleden görebilen ise ya yönetici yada yönetendir. Beş ve altı tamam onuda çoktan çözdü gördüler, sekiz ise çogu kez sınır oldu. Burda Sultan Süleyman, on ikide ise Zulkarneyn ve Hızır gibiler vardı. Allah akledene ancak diledigi kadar verir. Aslında boyutlara girmecektim konuda ama adam eline çubugu alıyor henüz hangi boyutta nefes alıyor onu bilmiyor.

Her maddenin frekansı var dedik. Diger bir konudada yazdım sanırım. Altınınki ise toprak altı eski olanı 4900 dür sarrafa gitsen 5000 gibidir.

Eger çubukcuysan enerjini yüksek tatacaksın arkadaş. Bundan kastım çok yemek degil, Kafi yiyebilirsin ama aç olmaz. İnsan ne yerse odur, yediginide sececeksin.Uykuda bir gıdadır yeterince uyumuş olacaksın dinç olacaksın. Kafanda borçla daga çıktıysan olmaz.

Bunlar yettimi )))) daha kendi farkındalıgında olmayan insanların söyledikleri demi bunlar.

Bir insanın biyo enerjisi ne kadar kiii o elindeki çubuga o enerji yön verip frekans buldurabilsin ???? BU çok önemli bir soru.

Yaw pil taksan birde motor ilave etsen zor döner o elindeki çubuklar senin. Ama öyle ya bilek hareketleriyle yön verir önce kendini sonra çevrendeki aceyimi keklersin. İşin kolayı varken niye zorunu ve işe yarayan kısmını araştırıp ögrenesin, bizim millet hem okumadan aciz hemde okunacak şey ele geçmez bu karanlık çagda kolay kolay. Ama üflenmiş cubugu bulduysan )))) katmerli katmerli alıp eline gezersin, içinde sır olan elementler vardır birde olmadı solisyon.


Her insanın genine yapısı ve yaratılışına göre Esmaları vardır. Bunu biliyorsan kolay. Senin Esmana göre aktifleşecek frekansın kaynagnı ortaya koymak ise en önemli olanıdır. Bunu her insan yapamaz heralde ? Yapsa iyidir her Esmanın belli sayısı ve günü saati vardır. Azı işe yaramaz çoguda ters etki yapabilir. İşte frekans frekans dedigim şeyin özü Esmalardır aslında. Her şey O Esmalarla şekil bulur. Sonuşta Onunladır başlangıçta.

Hz. Muhammed neden gül suyuna güle, gül kokusuna ilgi duymuştur ? Bir Peygamberken hemde ? Sadece güzel kokusumu sizce ? Her Peygamberin taşıdıgı bir şey vardır özdeşleşdigi belkide, öylesinemi sanıyorsunuz ?

GÜL 320 hz frekans ile insana enerji veren zinde tutan olagan üstü bir şeydir. Hem kokusu hem rengi önemlidir. Dikenine dokunmayın )))) Koruyucudur hemde.

Araziye giderken yanınızda bulundursanız o biyo enerjinizi aktif hale getirecektir bir nebze. Birazda zemzem suyu içmek hoş olurdu. Olmadı saf elma sirkeside iyi olur. Ne alaka diyen olursa önce kendini bir tanısın derim.

Bittimi yok özet geciyorum.

Zaten defineci gözüyle bakmadıktan sonra boş gezersin..

Gelelim taşlara, diger hepsini es geciyorum sayfalar almaz çünkü. Her insanada her taş uymaz.Hepsi ayrı bir kapının anahtarıdır. Taş deyip geçme. Sizin için önemli olan. Kuvars taşıdır. Bu gün en kıymetli radarların 001 oranındaki frekans itme ve emme yani alıcı ve verici devrelerinin stabil ve uzaga taşıyan fonksiyonun ana kilit noktası kuvars taşıdır. Yada diger örnekle sesinin duyulmadıgı anda sesin fazlalıgı için kullandıgın mikrofon varya kuvars taşı olmasa çalışmazzzz. Sesi yükseltip uzaga iten anahtarda yine budur.

Sadece bunlarda degil her alanda her şeyde bir yükselticidir.

Yani o öften püften cubuk içine çart koydum curt koydum diyen ahmaklar kendini kandırırken sen cubuguna işlenmemiş kuvars taşı koyabilirsin. Yada avucunda taşıman yeterli ama taşın yansıtan kısmını tanımalısın. Senin biyo enerjini inan bin katına cıkarır bu.

Yazsam kopya yapıp yarın bana satmaya çalışıyor o ....... üç kagıtcılar. Daha çok şey var. Kuvars altınla hem cinstir hemde mayasıdır.

Eger cubugu bir agaçtan yapacak kişi varsa, onun püf noktası kesim zamanıdır. Hangi agaç olursa olsun burç vermeden hemen önceki haftası olacak. Ama uykuda olmayacak Sabah seher vakti kesilecek. Gün agarmamış olacak cuma iyidir..Hem o agaç hafıza bakımından iyi olur hemde kolay kolay çürümez.

Şimdilik bu kadar yeter. Birinci ve ikinci boyutta yaşayan dünyaya ancak iki boyuttan bakan için cubukculuk zor iştir bu nedenle frekans jenaratörleri ve osiloskoplardan veya gercekte bu mentaliteyle yapılmış cihazları tercih edebilirsiniz. Süslü kutulanmışları demiyorum.

Bakın arkadaşlar, siz siz olun kaliteli insanların peşinden ayrılmayın. Yalancı ve şalatanların peşinden giden çok olur. Secici olun biraz. Bu toplum malisef din tüccarlıgından tutunda, tecnoloji sahtekarlıgı ve hurafeler yüzünden bu halde.

Biz henüz Müslümanız diyen ancak kendi dinini bilmeyen insanlarız. Yozlaştırılmışız. Kuranı Kerim şükür oldugu gibi durusada tüm meal ve tesvirler yanlıştır. Allah O kitabı insanlar şifre çözer gibi bir bulmaca gibi göndermedi. Herşey açık ve net iken bunu gizemli ve yalan yanlış hale getirenler yine insanlardır. Bu yaşanılan yaşatılan ne İSLAMDIR ne Müslümanlıktır. Her kes cebi için yaşıyor. Yalan yazılmış bir tarih, Kurgu bir dünya üzerinde köleler yetiştiriliyor. Her şey Yalan dünyada İnsanlar sayesinde dahada yalan hale geliyor.

Para hırsı bilmedigi cihazı yaptırıp tecnoloji cahillerine sattırıyor. Sakal bırakan her şarlatan cinci oluyor. Ulan be adam Allahın kulu olan Cinniyi Cini kullanıp define buldurmak senin neyine daha kendinden haberin yok. Kendi yaşadıgın boyuttaki olaylara aklın ermezken o boyuttaki varlıklardan bahsediyor ama sadece insanları kandırmayı biliyor yada insanların salaklıgından yararlanıyor diyelim. Burda kimse İrtibata gecemez demiyorum sakallı şarlatan çok diyorum yada entel gözüken sakalsız süslü terimlerin karşılıgındaki bir çok insan yani medyumlar felan.

Hz. Nuhun gemisi battı insalıga Allah öyle bir ders verdiki karanlık çagdayız her şey suların altında kaldı. Bu gün uzay çagı yaşıyormuşuz hadi be ordan. Dün Uzayda gezegenlerde geziyorduk deseler tamam. Ama neymiş taş devriymiş ilkel insanmış hadi ordan.İlkel seni. Bu gün titanik batıyor, gelişmiş dedikleri gemiler çarpışıyor, Hz Nuhun Gemisne içinde onca canlıyla dünya batarken bir şey olmuyor.Adam çıkıp tahta tarabadan gemi yaptı diyor. Elbet o gün gelecek bulunacak o gemi görün bakın nasıl bir tecnolojiymiş.

Bazen insanların tepkisini ölçmek için Dünya düzdür bir gün her kes ögrenecek derim )))) Her kesin dünyanın düz olduguna inandıgı zamanlarda, biri cıkıp dünya yuvarlaktır diyor, adamı tutup CELLADIN önüne getiriyorlar )))) kelle gidecek )))) baktı olmayacak tamam dünya düzdür deyip kelleyi kurtarıyor ))))

Bunu bilmeyen Sedegore dünya düzdür dedigi için deli diyor ))))

İmla hataları vardır maruz görünüz. SEDEGOR
 
Son düzenleme:

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Administrator
Katılım
20 Ocak 2020
Mesajlar
1,307
Tepkime puanı
2,868
Puanları
150
Konum
YaŞaMıN OlduĞu HeR YeR
Web sitesi
defineruhu.com
Kahmi göremiyorum senide hemde senin için olsun bu konu.

Detaylara deginmeden yazacagım yinede bilmeyen için ön bilgi olsun. Her şey bir titreşimden, frekanstan ibarettir. CANSIZ diye bir şey yok olamaz. Sadece sindirilmiş ne verilirse onu okuyan, onunla yetinen için cansız vardır, lakin gercekte Fıtratı alâmde böyle bir kavramın yeri yoktur. Titreşimler yani frekanslar, kimi zaman bir harmoni içinde dinlediginiz müzigi kimi zaman gördügünüz bir rengi kimi zaman bir nesnenin taaa kendini oluşturan kavramdır.Sözde Egitim bilimi bu kavramı sadece tek boyutta ve duragan halde işlerlerki dünyayı ancak tek boyuttan görebilesiniz.İyi bir kravatlı köle olabilesiniz diye.Ülkedeki kravatlıya söz ettirmem diyen babayigit varsa halâ Egitim müfradatının kime baglı oldugundan habersizdir kiii , sadece Ülkemiz degil tüm dünya hemen hemen aynıdır. Kısmende olsa uygulamalı egitim eşiginde hiç degilse iki boyutu gösterenler var.Önemli olan atom yada atom altı degil, kezâ sonu Eterige gider onun sonu yokluga kiii. Dünyada maddeyi oluşturan en küçük varlıkların şekil ve şemallerinden önemli olanı bunların bir araya gelmesiyle oluşanlardır. Ve nasıl bir araya geldigidir. Bunu söylemek degerli hocalara bir ezber olsada cıkıp bunların iz döşümünü malisef dile getiremezler. Bilmem ne bilim adamının teoridir demek, saana ögretilen ancak bu kadardır demektir. Sır diye bir şeyin olmadıgı, açıklanamayacak hiç bir şeyin olmadıgı gözle gördügümüz her şeyin sadece gizleneni vardır. Ufkun acıldıkca bakış acın degişir. İşte bu, o sırmış gibi lanse edilen boyutların kapıları ve anahtarlarıdır. Boyutları ve kapıları ulaşılamayacak yada sadece secilmiş insanların görebilecegini düşünen insanın aklı kıttır. Evet her şeye erişmek kolay olmasada başaracagına inanmakta bir şeydir. Tıpkı bir merdivenin ilk basamagı gibi adım atıp diger basamaklara gayret gerekir. Kutsal sayıp ben başaramam dedigin an oldugun yerde kalırsın. Ne boyutu tek bir nokta içinde yaşıyorum sanırsın .Toplamda 12 boyut olup dünyadaki insanların yarısı tek boyutta kendi hallerinde iken diger yarısına yakını yani çok zeki diye adledilenler ancak ikinci, çok azıda üçünçü boyutta yaşarlar lakin kimi farkında kimide farkında olmadan. Olayları yada gördügü her şeyi dört boyuttan akleden görebilen ise ya yönetici yada yönetendir. Beş ve altı tamam onuda çoktan çözdü gördüler, sekiz ise çogu kez sınır oldu. Burda Sultan Süleyman, on ikide ise Zulkarneyn ve Hızır gibiler vardı. Allah akledene ancak diledigi kadar verir. Aslında boyutlara girmecektim konuda ama adam eline çubugu alıyor henüz hangi boyutta nefes alıyor onu bilmiyor.

Her maddenin frekansı var dedik. Diger bir konudada yazdım sanırım. Altınınki ise toprak altı eski olanı 4900 dür sarrafa gitsen 5000 gibidir.

Eger çubukcuysan enerjini yüksek tatacaksın arkadaş. Bundan kastım çok yemek degil, Kafi yiyebilirsin ama aç olmaz. İnsan ne yerse odur, yediginide sececeksin.Uykuda bir gıdadır yeterince uyumuş olacaksın dinç olacaksın. Kafanda borçla daga çıktıysan olmaz.

Bunlar yettimi )))) daha kendi farkındalıgında olmayan insanların söyledikleri demi bunlar.

Bir insanın biyo enerjisi ne kadar kiii o elindeki çubuga o enerji yön verip frekans buldurabilsin ???? BU çok önemli bir soru.

Yaw pil taksan birde motor ilave etsen zor döner o elindeki çubuklar senin. Ama öyle ya bilek hareketleriyle yön verir önce kendini sonra çevrendeki aceyimi keklersin. İşin kolayı varken niye zorunu ve işe yarayan kısmını araştırıp ögrenesin, bizim millet hem okumadan aciz hemde okunacak şey ele geçmez bu karanlık çagda kolay kolay. Ama üflenmiş cubugu bulduysan )))) katmerli katmerli alıp eline gezersin, içinde sır olan elementler vardır birde olmadı solisyon.


Her insanın genine yapısı ve yaratılışına göre Esmaları vardır. Bunu biliyorsan kolay. Senin Esmana göre aktifleşecek frekansın kaynagnı ortaya koymak ise en önemli olanıdır. Bunu her insan yapamaz heralde ? Yapsa iyidir her Esmanın belli sayısı ve günü saati vardır. Azı işe yaramaz çoguda ters etki yapabilir. İşte frekans frekans dedigim şeyin özü Esmalardır aslında. Her şey O Esmalarla şekil bulur. Sonuşta Onunladır başlangıçta.

Hz. Muhammed neden gül suyuna güle, gül kokusuna ilgi duymuştur ? Bir Peygamberken hemde ? Sadece güzel kokusumu sizce ? Her Peygamberin taşıdıgı bir şey vardır özdeşleşdigi belkide, öylesinemi sanıyorsunuz ?

GÜL 320 hz frekans ile insana enerji veren zinde tutan olagan üstü bir şeydir. Hem kokusu hem rengi önemlidir. Dikenine dokunmayın )))) Koruyucudur hemde.

Araziye giderken yanınızda bulundursanız o biyo enerjinizi aktif hale getirecektir bir nebze. Birazda zemzem suyu içmek hoş olurdu. Olmadı saf elma sirkeside iyi olur. Ne alaka diyen olursa önce kendini bir tanısın derim.

Bittimi yok özet geciyorum.

Zaten defineci gözüyle bakmadıktan sonra boş gezersin..

Gelelim taşlara, diger hepsini es geciyorum sayfalar almaz çünkü. Her insanada her taş uymaz.Hepsi ayrı bir kapının anahtarıdır. Taş deyip geçme. Sizin için önemli olan. Kuvars taşıdır. Bu gün en kıymetli radarların 001 oranındaki frekans itme ve emme yani alıcı ve verici devrelerinin stabil ve uzaga taşıyan fonksiyonun ana kilit noktası kuvars taşıdır. Yada diger örnekle sesinin duyulmadıgı anda sesin fazlalıgı için kullandıgın mikrofon varya kuvars taşı olmasa çalışmazzzz. Sesi yükseltip uzaga iten anahtarda yine budur.

Sadece bunlarda degil her alanda her şeyde bir yükselticidir.

Yani o öften püften cubuk içine çart koydum curt koydum diyen ahmaklar kendini kandırırken sen cubuguna işlenmemiş kuvars taşı koyabilirsin. Yada avucunda taşıman yeterli ama taşın yansıtan kısmını tanımalısın. Senin biyo enerjini inan bin katına cıkarır bu.

Yazsam kopya yapıp yarın bana satmaya çalışıyor o ....... üç kagıtcılar. Daha çok şey var. Kuvars altınla hem cinstir hemde mayasıdır.

Eger cubugu bir agaçtan yapacak kişi varsa, onun püf noktası kesim zamanıdır. Hangi agaç olursa olsun burç vermeden hemen önceki haftası olacak. Ama uykuda olmayacak Sabah seher vakti kesilecek. Gün agarmamış olacak cuma iyidir..Hem o agaç hafıza bakımından iyi olur hemde kolay kolay çürümez.

Şimdilik bu kadar yeter. Birinci ve ikinci boyutta yaşayan dünyaya ancak iki boyuttan bakan için cubukculuk zor iştir bu nedenle frekans jenaratörleri ve osiloskoplardan veya gercekte bu mentaliteyle yapılmış cihazları tercih edebilirsiniz. Süslü kutulanmışları demiyorum.

Bakın arkadaşlar, siz siz olun kaliteli insanların peşinden ayrılmayın. Yalancı ve şalatanların peşinden giden çok olur. Secici olun biraz. Bu toplum malisef din tüccarlıgından tutunda, tecnoloji sahtekarlıgı ve hurafeler yüzünden bu halde.

Biz henüz Müslümanız diyen ancak kendi dinini bilmeyen insanlarız. Yozlaştırılmışız. Kuranı Kerim şükür oldugu gibi durusada tüm meal ve tesvirler yanlıştır. Allah O kitabı insanlar şifre çözer gibi bir bulmaca gibi göndermedi. Herşey açık ve net iken bunu gizemli ve yalan yanlış hale getirenler yine insanlardır. Bu yaşanılan yaşatılan ne İSLAMDIR ne Müslümanlıktır. Her kes cebi için yaşıyor. Yalan yazılmış bir tarih, Kurgu bir dünya üzerinde köleler yetiştiriliyor. Her şey Yalan dünyada İnsanlar sayesinde dahada yalan hale geliyor.

Para hırsı bilmedigi cihazı yaptırıp tecnoloji cahillerine sattırıyor. Sakal bırakan her şarlatan cinci oluyor. Ulan be adam Allahın kulu olan Cinniyi Cini kullanıp define buldurmak senin neyine daha kendinden haberin yok. Kendi yaşadıgın boyuttaki olaylara aklın ermezken o boyuttaki varlıklardan bahsediyor ama sadece insanları kandırmayı biliyor yada insanların salaklıgından yararlanıyor diyelim. Burda kimse İrtibata gecemez demiyorum sakallı şarlatan çok diyorum yada entel gözüken sakalsız süslü terimlerin karşılıgındaki bir çok insan yani medyumlar felan.

Hz. Nuhun gemisi battı insalıga Allah öyle bir ders verdiki karanlık çagdayız her şey suların altında kaldı. Bu gün uzay çagı yaşıyormuşuz hadi be ordan. Dün Uzayda gezegenlerde geziyorduk deseler tamam. Ama neymiş taş devriymiş ilkel insanmış hadi ordan.İlkel seni. Bu gün titanik batıyor, gelişmiş dedikleri gemiler çarpışıyor, Hz Nuhun Gemisne içinde onca canlıyla dünya batarken bir şey olmuyor.Adam çıkıp tahta tarabadan gemi yaptı diyor. Elbet o gün gelecek bulunacak o gemi görün bakın nasıl bir tecnolojiymiş.

Bazen insanların tepkisini ölçmek için Dünya düzdür bir gün her kes ögrenecek derim )))) Her kesin dünyanın düz olduguna inandıgı zamanlarda, biri cıkıp dünya yuvarlaktır diyor, adamı tutup CELLADIN önüne getiriyorlar )))) kelle gidecek )))) baktı olmayacak tamam dünya düzdür deyip kelleyi kurtarıyor ))))

Bunu bilmeyen Sedegore dünya düzdür dedigi için deli diyor ))))

İmla hataları vardır maruz görünüz. SEDEGOR
şimdi dünya duzmu yuvarlak mi 😕
 

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Administrator
Katılım
20 Ocak 2020
Mesajlar
1,307
Tepkime puanı
2,868
Puanları
150
Konum
YaŞaMıN OlduĞu HeR YeR
Web sitesi
defineruhu.com
Sen olmayınca şevk bile gelmiyor be reis. Sitenin ilham meleği gibisin. Seni gördüm ya bak içerik giricem birazdan. Vazgeçtin bizden sandım bea :(
aybediyorsun simdi öyle sessiz sedasız gidecek birimiyim 😊
bazı işler ve işlemler vardi biraz talihsizlik yaşadık
sonuç olara yine burdayız endisen olmasın arada bir kayıplar olur ama er yada geç yine dönüş yapılır ölüm hariç ebedi ayrılık olmaz 😊
 

DefineRuhu.Com

Yönetici
YÖNETİM
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
683
Tepkime puanı
1,648
Puanları
92
aybediyorsun simdi öyle sessiz sedasız gidecek birimiyim 😊
bazı işler ve işlemler vardi biraz talihsizlik yaşadık
sonuç olara yine burdayız endisen olmasın arada bir kayıplar olur ama er yada geç yine dönüş yapılır ölüm hariç ebedi ayrılık olmaz 😊
Aynen üstat herkesin bir sınavı var ne yaparsın. Yaramazlık yoktur inşallah
 

sedegor

Süper Moderator
Katılım
21 Şub 2020
Mesajlar
212
Tepkime puanı
579
Puanları
92
şimdi dünya duzmu yuvarlak mi 😕
Elin ne dedigi önemli degil, sen dünyayı düzmü yoksa yuvarlakmı görüyorsun )))) Dünya bu gün yuvarlak olsada, bilinenlerin çogu eksik ve yanlış. Daha dogrusu ögretilenlerin diyelim.Yoksa dogruyu bilen sana bana yön veriyor dünyada köle gibi yaşatıyorlar bizi. Örnek Nasanın asıl görevi ))) Bak bu Coronada örnek
 
Son düzenleme:

oymak beyi

Moderator
Katılım
25 Ara 2020
Mesajlar
303
Tepkime puanı
543
Puanları
92
Kahmi göremiyorum senide hemde senin için olsun bu konu.

Detaylara deginmeden yazacagım yinede bilmeyen için ön bilgi olsun. Her şey bir titreşimden, frekanstan ibarettir. CANSIZ diye bir şey yok olamaz. Sadece sindirilmiş ne verilirse onu okuyan, onunla yetinen için cansız vardır, lakin gercekte Fıtratı alâmde böyle bir kavramın yeri yoktur. Titreşimler yani frekanslar, kimi zaman bir harmoni içinde dinlediginiz müzigi kimi zaman gördügünüz bir rengi kimi zaman bir nesnenin taaa kendini oluşturan kavramdır.Sözde Egitim bilimi bu kavramı sadece tek boyutta ve duragan halde işlerlerki dünyayı ancak tek boyuttan görebilesiniz.İyi bir kravatlı köle olabilesiniz diye.Ülkedeki kravatlıya söz ettirmem diyen babayigit varsa halâ Egitim müfradatının kime baglı oldugundan habersizdir kiii , sadece Ülkemiz degil tüm dünya hemen hemen aynıdır. Kısmende olsa uygulamalı egitim eşiginde hiç degilse iki boyutu gösterenler var.Önemli olan atom yada atom altı degil, kezâ sonu Eterige gider onun sonu yokluga kiii. Dünyada maddeyi oluşturan en küçük varlıkların şekil ve şemallerinden önemli olanı bunların bir araya gelmesiyle oluşanlardır. Ve nasıl bir araya geldigidir. Bunu söylemek degerli hocalara bir ezber olsada cıkıp bunların iz döşümünü malisef dile getiremezler. Bilmem ne bilim adamının teoridir demek, saana ögretilen ancak bu kadardır demektir. Sır diye bir şeyin olmadıgı, açıklanamayacak hiç bir şeyin olmadıgı gözle gördügümüz her şeyin sadece gizleneni vardır. Ufkun acıldıkca bakış acın degişir. İşte bu, o sırmış gibi lanse edilen boyutların kapıları ve anahtarlarıdır. Boyutları ve kapıları ulaşılamayacak yada sadece secilmiş insanların görebilecegini düşünen insanın aklı kıttır. Evet her şeye erişmek kolay olmasada başaracagına inanmakta bir şeydir. Tıpkı bir merdivenin ilk basamagı gibi adım atıp diger basamaklara gayret gerekir. Kutsal sayıp ben başaramam dedigin an oldugun yerde kalırsın. Ne boyutu tek bir nokta içinde yaşıyorum sanırsın .Toplamda 12 boyut olup dünyadaki insanların yarısı tek boyutta kendi hallerinde iken diger yarısına yakını yani çok zeki diye adledilenler ancak ikinci, çok azıda üçünçü boyutta yaşarlar lakin kimi farkında kimide farkında olmadan. Olayları yada gördügü her şeyi dört boyuttan akleden görebilen ise ya yönetici yada yönetendir. Beş ve altı tamam onuda çoktan çözdü gördüler, sekiz ise çogu kez sınır oldu. Burda Sultan Süleyman, on ikide ise Zulkarneyn ve Hızır gibiler vardı. Allah akledene ancak diledigi kadar verir. Aslında boyutlara girmecektim konuda ama adam eline çubugu alıyor henüz hangi boyutta nefes alıyor onu bilmiyor.

Her maddenin frekansı var dedik. Diger bir konudada yazdım sanırım. Altınınki ise toprak altı eski olanı 4900 dür sarrafa gitsen 5000 gibidir.

Eger çubukcuysan enerjini yüksek tatacaksın arkadaş. Bundan kastım çok yemek degil, Kafi yiyebilirsin ama aç olmaz. İnsan ne yerse odur, yediginide sececeksin.Uykuda bir gıdadır yeterince uyumuş olacaksın dinç olacaksın. Kafanda borçla daga çıktıysan olmaz.

Bunlar yettimi )))) daha kendi farkındalıgında olmayan insanların söyledikleri demi bunlar.

Bir insanın biyo enerjisi ne kadar kiii o elindeki çubuga o enerji yön verip frekans buldurabilsin ???? BU çok önemli bir soru.

Yaw pil taksan birde motor ilave etsen zor döner o elindeki çubuklar senin. Ama öyle ya bilek hareketleriyle yön verir önce kendini sonra çevrendeki aceyimi keklersin. İşin kolayı varken niye zorunu ve işe yarayan kısmını araştırıp ögrenesin, bizim millet hem okumadan aciz hemde okunacak şey ele geçmez bu karanlık çagda kolay kolay. Ama üflenmiş cubugu bulduysan )))) katmerli katmerli alıp eline gezersin, içinde sır olan elementler vardır birde olmadı solisyon.


Her insanın genine yapısı ve yaratılışına göre Esmaları vardır. Bunu biliyorsan kolay. Senin Esmana göre aktifleşecek frekansın kaynagnı ortaya koymak ise en önemli olanıdır. Bunu her insan yapamaz heralde ? Yapsa iyidir her Esmanın belli sayısı ve günü saati vardır. Azı işe yaramaz çoguda ters etki yapabilir. İşte frekans frekans dedigim şeyin özü Esmalardır aslında. Her şey O Esmalarla şekil bulur. Sonuşta Onunladır başlangıçta.

Hz. Muhammed neden gül suyuna güle, gül kokusuna ilgi duymuştur ? Bir Peygamberken hemde ? Sadece güzel kokusumu sizce ? Her Peygamberin taşıdıgı bir şey vardır özdeşleşdigi belkide, öylesinemi sanıyorsunuz ?

GÜL 320 hz frekans ile insana enerji veren zinde tutan olagan üstü bir şeydir. Hem kokusu hem rengi önemlidir. Dikenine dokunmayın )))) Koruyucudur hemde.

Araziye giderken yanınızda bulundursanız o biyo enerjinizi aktif hale getirecektir bir nebze. Birazda zemzem suyu içmek hoş olurdu. Olmadı saf elma sirkeside iyi olur. Ne alaka diyen olursa önce kendini bir tanısın derim.

Bittimi yok özet geciyorum.

Zaten defineci gözüyle bakmadıktan sonra boş gezersin..

Gelelim taşlara, diger hepsini es geciyorum sayfalar almaz çünkü. Her insanada her taş uymaz.Hepsi ayrı bir kapının anahtarıdır. Taş deyip geçme. Sizin için önemli olan. Kuvars taşıdır. Bu gün en kıymetli radarların 001 oranındaki frekans itme ve emme yani alıcı ve verici devrelerinin stabil ve uzaga taşıyan fonksiyonun ana kilit noktası kuvars taşıdır. Yada diger örnekle sesinin duyulmadıgı anda sesin fazlalıgı için kullandıgın mikrofon varya kuvars taşı olmasa çalışmazzzz. Sesi yükseltip uzaga iten anahtarda yine budur.

Sadece bunlarda degil her alanda her şeyde bir yükselticidir.

Yani o öften püften cubuk içine çart koydum curt koydum diyen ahmaklar kendini kandırırken sen cubuguna işlenmemiş kuvars taşı koyabilirsin. Yada avucunda taşıman yeterli ama taşın yansıtan kısmını tanımalısın. Senin biyo enerjini inan bin katına cıkarır bu.

Yazsam kopya yapıp yarın bana satmaya çalışıyor o ....... üç kagıtcılar. Daha çok şey var. Kuvars altınla hem cinstir hemde mayasıdır.

Eger cubugu bir agaçtan yapacak kişi varsa, onun püf noktası kesim zamanıdır. Hangi agaç olursa olsun burç vermeden hemen önceki haftası olacak. Ama uykuda olmayacak Sabah seher vakti kesilecek. Gün agarmamış olacak cuma iyidir..Hem o agaç hafıza bakımından iyi olur hemde kolay kolay çürümez.

Şimdilik bu kadar yeter. Birinci ve ikinci boyutta yaşayan dünyaya ancak iki boyuttan bakan için cubukculuk zor iştir bu nedenle frekans jenaratörleri ve osiloskoplardan veya gercekte bu mentaliteyle yapılmış cihazları tercih edebilirsiniz. Süslü kutulanmışları demiyorum.

Bakın arkadaşlar, siz siz olun kaliteli insanların peşinden ayrılmayın. Yalancı ve şalatanların peşinden giden çok olur. Secici olun biraz. Bu toplum malisef din tüccarlıgından tutunda, tecnoloji sahtekarlıgı ve hurafeler yüzünden bu halde.

Biz henüz Müslümanız diyen ancak kendi dinini bilmeyen insanlarız. Yozlaştırılmışız. Kuranı Kerim şükür oldugu gibi durusada tüm meal ve tesvirler yanlıştır. Allah O kitabı insanlar şifre çözer gibi bir bulmaca gibi göndermedi. Herşey açık ve net iken bunu gizemli ve yalan yanlış hale getirenler yine insanlardır. Bu yaşanılan yaşatılan ne İSLAMDIR ne Müslümanlıktır. Her kes cebi için yaşıyor. Yalan yazılmış bir tarih, Kurgu bir dünya üzerinde köleler yetiştiriliyor. Her şey Yalan dünyada İnsanlar sayesinde dahada yalan hale geliyor.

Para hırsı bilmedigi cihazı yaptırıp tecnoloji cahillerine sattırıyor. Sakal bırakan her şarlatan cinci oluyor. Ulan be adam Allahın kulu olan Cinniyi Cini kullanıp define buldurmak senin neyine daha kendinden haberin yok. Kendi yaşadıgın boyuttaki olaylara aklın ermezken o boyuttaki varlıklardan bahsediyor ama sadece insanları kandırmayı biliyor yada insanların salaklıgından yararlanıyor diyelim. Burda kimse İrtibata gecemez demiyorum sakallı şarlatan çok diyorum yada entel gözüken sakalsız süslü terimlerin karşılıgındaki bir çok insan yani medyumlar felan.

Hz. Nuhun gemisi battı insalıga Allah öyle bir ders verdiki karanlık çagdayız her şey suların altında kaldı. Bu gün uzay çagı yaşıyormuşuz hadi be ordan. Dün Uzayda gezegenlerde geziyorduk deseler tamam. Ama neymiş taş devriymiş ilkel insanmış hadi ordan.İlkel seni. Bu gün titanik batıyor, gelişmiş dedikleri gemiler çarpışıyor, Hz Nuhun Gemisne içinde onca canlıyla dünya batarken bir şey olmuyor.Adam çıkıp tahta tarabadan gemi yaptı diyor. Elbet o gün gelecek bulunacak o gemi görün bakın nasıl bir tecnolojiymiş.

Bazen insanların tepkisini ölçmek için Dünya düzdür bir gün her kes ögrenecek derim )))) Her kesin dünyanın düz olduguna inandıgı zamanlarda, biri cıkıp dünya yuvarlaktır diyor, adamı tutup CELLADIN önüne getiriyorlar )))) kelle gidecek )))) baktı olmayacak tamam dünya düzdür deyip kelleyi kurtarıyor ))))

Bunu bilmeyen Sedegore dünya düzdür dedigi için deli diyor ))))

İmla hataları vardır maruz görünüz. SEDEGOR
***************

ustam demişsiniz ki :
Bakın arkadaşlar, siz siz olun kaliteli insanların peşinden ayrılmayın. Yalancı ve şalatanların peşinden giden çok olur. Secici olun biraz.

öyle diyorsun da ustam, bu alanda ki kıymetli, bilgili, anlayışlı ve paylaşımcı ustaların çoğu küsmüş. mesela Bi usta vardı, oldukça bilgili ve tecrübeli yaşı almış gitmiş adam konuşmuyor, konuşturmak için kırk dereden su getiriyorum. on soru bir cevap. meğerse adamcağız yetiştirmiş yetiştirmiş öğretmiş göstermiş onlar da dönüp bir kere ustam nasılsın dememiş, alan gitmiş bulan gitmiş, ne arayan var ne soran ne de telefonuna çıkan. hal böyle olunca da şimdi elini opecegimiz, içinden çıkamadığımız da akıl danisacagimiz kimseyi bulamıyoruz çünkü kimse pas vermiyor, küsmüş herkes... saolsunlar bu şekilde site kuranlar var da istişare edebileceğimiz, sorabilecehimiz yerimiz olmuş oluyor.
 

GÜLBAHÇELİ

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
4 Mar 2020
Mesajlar
1,345
Tepkime puanı
2,170
Puanları
112
hoş geldin gurban kendini bukadar özletme arasıra uğra
 

LÜTFEN KAYIT OLUNUZ!

Kayıt olarak bize soru sorabilirsiniz

Kayıt Ol
Üst Alt