Tilsim Uygulamasi...⁉

Kamhi Leonard

Anu_ŞaVaN
Yönetici
YÖNETİM
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
837
Tepkime puanı
1,937
Konum
YaŞaMıN OlduĞu HeR YeR
Web sitesi
defineruhu.com
"""TILSIM UYGULAMASI...!!! ***

▪Çok tabii olarak saklanacak(gömülecek) mal ve para varlığı kıymet ifade ettiği içindir ki kimseler tarafından bilinmemesi gerekir.
Bunun için eski çağ insanı parasını gömerken ıssız, sessiz ve gözden uzak bir mahalli seçecektir.
Bu nedenle de kimsenin olmadığı bir anı, büyük bir ihtimalle de gece vakitlerini seçecektir.
Bu; kendi mantığı açısından haklı ve doğru bir yoldur. Burada bizi ilgilendiren husus; malın korunmasına yönelik alınacak tedbir konusudur.
Sakladığı malın başında 24 saat bekçilik yapamayacak olan eski çağ insanı, görünmeyen alemdeki muhafızların yardımına başvuracaktır. Bu; “Cinlerin bekçiliği”nden başka bir şey değildir.deifneRuhu

~Gömücü kendisi biliyorsa, bildiği metotlarla bu işi yapar. Değilse yaşadığı dönemin bu işte uzmanı olan cinci, büyücü vasıflı bir kişinin yardımıyla sakladığı paranın başına cinleri koruyucu olarak görevlendirir.
Bunların sayısı kullanılan tılsımın cinsine göre bir veya birden çok fazla olabilir. Dedineruhu
Bu; definenin büyüklüğü ve önemi ile de yakından ilgilidir.

^ _Yaratılışı itibariyle belirli dua ve kelimelerin çok sayıda tekrarı ile temas kurulan cin taifesi, bu bekçiliği rahatlıkla yapabilmektedir.
Bunun süresi asırlarca dahi sürebilir.
Burada bir başka inanış da şudur;
Cinler, yaşamları için ihtiyaç duydukları enerjiyi diğer yollarla birlikte altının radyasyonundan temin etmektedirler.
Bu da cinlerin muhafızlık yaparken mutluluk duyacakları ayrı bir husustur.

> Burada asıl olan gömü üzerine manevi işlem yapan kişilerin dinli ya da dinsiz olmaları değil, cinlerle temas kurma bilgisine ve onları kullanabilme dirayetine sahip bulunmalarıdır. DefineRuHu
Geçmişte bu işi yapanlar Yahudi, Süryani, Hristiyan ve Mecusi her inanıştan insanlar olabilirler.
Hatta ateistler de bu işi yapabilirler.
Bu hiç fark etmemektedir.
Bu işi yapan insanlar“Azaim” dediğimiz ilim dalıyla uğraşıp cinleri hizmetlerinde kullanabilen insanlardır.
Emir altına alınan ve bizim “Hüddam” dediğimiz bu varlıklar, artık aldıkları emir doğrultusunda ve sahiplerinin üzerine çıkabilecek bir güç olmadıkça, bekçiliğini yaptıkları emaneti bir başkasına kesinlikle vermezler, veremezler. Ölümleri ve sakatlanmaları pahasına da olsa bu değişmeyecektir.,defineRuHu
Bu durumu böyle belirttikten sonra, yapılan büyü ve tılsım işleminin mahiyeti, yöntemleri yapanları hakkında açıklamaya geçelim;

°a- Kilise paralarına yapılan tılsımlar.
Genelde kiliselere devam edenlerin ayin sonrasında, çıkış esnasında kilise için yardım mahiyetinde bıraktıklarıyla, derebeylerin ya da diğer idarecilerin pay olarak papazlara gönderdikleri paralar için yapılan büyüdür.
Bunlara kahinlerin yaptıkları dinsel içerikli diğer büyüleri de katabiliriz.
Bu paralar çok büyük ihtimalle kilise ayin salonunun alt kısmında bulunan papaz odasında saklanırdı.

~Birde idareci konum yüklenmiş olan papazların –ki bu papazlar çok varlıklı kişiler olurdu-mezarları yakınına gömülen paralar için yapılan büyülerdir.
Daha ziyade geç Roma vb. DefineRuHu
Bizans dönemleriyle, ermeni yaşantısı olan bölgelerde bu durum sıkça görülür. İşte bu türden olan para, ziynet eşyası gibi gömülere papazların ve kahinlerin en kuvvetli biçimde uyguladıkları “papaz büyüsü ” ya da “kara büyü” denilen yöntem uygulanırdı.

Tılsımları büyü yöntemleri bugün artık bilinen bu işlerin yapıldığı yerler, kazı esnasında çok zaman problem çıkarır. Buralarda kazı ile beraber yılan, zenci adam, köpek vb. canlı mahlukat çalışanların karşısına çıkabilir.

°b- Devlet paralarına yapılan tılsımlar:
Devlet idarecilerinin yada önde gelen toplum liderlerinin çoğu kez devlete ait yada savaş ganimeti olan paralara yapılan tılsımlardır. DefineRuHu
Mahzen, mağara veya kayalık korunakların benzeri yerlere sakladıktan sonra, çalıştırdıkları insanları öldürerek tılsım yapılır.
Tılsımın çözümü bu tür yerlerde insan kanı istemektedir. Zira gizliliği sürdürmek üzere insan kanıyla “bağlılık” sağlanmıştır. DefineRuHu
Böyle yerlerden para alan insanların çok kısa zaman içinde bela ve musibetlere maruz kaldıklarını, ardından ölüm haberlerini bu işle uğraşanlar sıkça duyarlar.

°c- Kişisel define tılsımları: Gayrı Müslim din adamlarının define üzerine cin çağırarak onları paraya bekçi yapmalarıdır.
Burada daha ziyade; papaz büyüsü, karanlık büyü, kan büyüsü, hayvan(yılan, kurt, ejderha vb.) büyüsü, ifrit tılsımı, utarit büyüsü gibi pek çok uygulamalar yapılır.
Bunların her birinde çok sayıda cin muhafız bulunmaktadır.
Bu sayı 7 ile 21 arasında olabileceği gibi bir ordu halinde de olabilir. DefineRuHu
Cinler padişahının koruması altında da olabilir.
O takdirde değil defineyi almak, yanına sokulmak dahi riskli olabilir.

~Ancak bağı yapan insanların metodunu bilen insanların, aynı güç ve dirayetinin olması şartıyla bu tür tılsımlar çözülebilir.
Definecilerin zaman zaman tılsım çözdürmek için yanlarında götürdükler “hoca” denilen bazı kişilerin çarpılma sebebi de budur.
Olur olmaz birkaç dua öğrenenin yapacağı iş olmadığını bilmek gerekir.
İşin ağırlığını bakımda gören kişiler ise bu tür yerlere gitmekte ayak diretirler.
Bu tür büyüler mezarda yatanlara ve bırakılan armağanlara uygulanır... #defineRuHu
2020-06-28_02-34-25-736.png
 

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Yönetici
YÖNETİM
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
793
Tepkime puanı
1,963
geçmiş olsun hocam....ve gundi bu tür konular açma beni çok cezbediyor buyu arşivini açtrma millet buyuye başlamasın sonra bak
 

aga_0074

Youtube sayfamız Defineadresi TV
Yönetici
YÖNETİM
Katılım
19 Ocak 2020
Mesajlar
793
Tepkime puanı
1,963
ama ilerleyen zamanda sizlere bir buyu oğretecem define için denenmiştir , e tabiki ben denemedim...bursada bir betrol şirketi sahibi (y)(y););)
 

LÜTFEN KAYIT OLUNUZ!

Kayıt olarak bize soru sorabilirsiniz

Kayıt Ol
Üst Alt