Lidl Töökohad: Kuidas kandideerida avatud ametikohtadele

Lidl on juhtiv toidukaubanduse sektoris ülemaailmsel tasandil. Selles sissejuhatuses käsitletakse lühidalt Lidl’i rahvusvahelist kohalolu ja mainet kvaliteetsete ja taskukohaste toodete osas.

Selle artikli eesmärk on juhendada sind tööle kandideerimise protsessis Lidlis. Oota selget ja samm-sammult lähenemisviisi oma võimaluste suurendamiseks selles dünaamilises ettevõttes töökoha saamiseks.

ADVERTISEMENT

Mis on Lidl?

Lidl, mille asutas Saksamaal 1930. aastatel Josef Schwarz toiduainete hulgimüügiettevõttena, on aastate jooksul oluliselt arenenud.

Esimene Lidl’i kauplus, mis avati 1973. aastal, tähistas seda, mis saaks tuntuks saava sooduspoe ketti alguseks.

See laienemine sillutas teed arvukatele Lidl’i tööpakkumistele, pakkudes erinevaid rolle nende üha kasvavas kaupluste arvus üle maailma. See tähistas Lidl’i teekonna algust jaemüügi hiiglasena.

ADVERTISEMENT

Olulised väärtused ja globaalne mõju 

Lidl tegutseb kvaliteedi, taskukohasuse ja kliendirahulolu põhimõttel. Igaaastaselt meelitab see miljoneid töökohataotlejaid, mis peegeldab selle konkurentsieelist jaemüügitööstuses. 

See suur huviliste arv rõhutab kandidaatide jaoks Lidl sügavat kaalumist karjääripaigana, mis viib meid uurima selle pakutavaid mitmekesiseid töövõimalusi.

Tööpakkumised, mida Lidl täna pakub

Poejuht

Poejuht vastutab poe opereerimise, kliendirahulolu tagamise ja personali juhtimise eest. 

ADVERTISEMENT

Sellele rollile on hinnanguliselt aastapalk umbes 60 000 dollarit ning juhtimisoskus on oluline oskus.

Poejuhid mängivad olulist rolli Lidl’i kõrgete standardite säilitamisel.

Klienditeenindaja

Klienditeenindaja Lidlis keskendub klientide abistamisele, kaupluse esitluse hoidmisele ja tehingute tegemisele. 

Nad teenivad tavaliselt umbes 25 000 dollarit aastas.

Sellel ametikohal on olulised suurepärased suhtlemisoskused, tagamaks klientidele positiivse ostukogemuse.

Ladude operaator

Ladude operaatorid vastutavad laovaru haldamise, ladustamispiirkondade korraldamise ja kaupade väljasaatmiseks ettevalmistamise eest. 

Nende aastatulu võib olla umbes 30 000 dollarit.

Selles rollis on oluline efektiivsus, et hoida Lidli tarneahel sujuvalt toimimas.

Puhastaja

Puhastajad Lidlis vastutavad poe puhtuse ja hügieeni säilitamise eest. Selle rolli eeldatav aastapalk on 22 000 dollarit.

Detailidele tähelepanu pööramine on oluline, et tagada klientidele ja personalile turvaline ja meeldiv keskkond.

Vahetuse juhataja

Vahetuse juhatajad koordineerivad igapäevaseid tegevusi kindlatel vahetustel, juhendavad personali ja tagavad tegevuste efektiivsuse

Nende aastane sissetulek on umbes 35 000 dollarit.

Selle rolli efektiivseks täitmiseks on hädavajalik tugev otsustusvõime poe tegevuste juhtimiseks.

Digitaalse turunduse spetsialist

Lidlis keskendub digitaalse turunduse spetsialist veebiturunduse strateegiatele, sisuloomele ja digitaalkampaaniatele. 

Ligikaudse aastapalga 50 000 dollarit puhul on loovus oluline oskus.

See roll on oluline Lidl’i veebikohaloleku ja klientide kaasatuse parandamiseks.

Personalitöö ametnik

Personalitöö ametnikud tegelevad värbamise, töötajasuhete ja personali arendamisega. Tavaliselt teenivad nad umbes 45 000 dollarit aastas.

Empaatiavõime on selles rollis oluline, tagades toetava töökeskkonna ja soodustades töötajate kasvu.

Töölevõtmise protsessi etapid Lidlis

Lidl eristub oma lihtsa, kandidaadikeskse lähenemise poolest töölevõtmise protsessis, pakkudes paljulubavaid Lidl karjäärivõimalusi. 

Erinevalt paljudest teistest ettevõtetest rõhutab Lidl järjepidevat tõhusust ja läbipaistvust kogu värbamisprotsessis.

Selline keskendumine tagab sujuva ülemineku järgmistele etappidele, mis hõlmavad nõuetele vastamiseks valmistumist ja veebipõhisele taotlusele kandideerimist. Kui kaalute Lidlis kandideerimist, peate valmistuma nende 5 kõige olulisema nõude täitmiseks:

 • Kvalifikatsiooni kinnitamine: Üks olulisemaid nõudeid on teie kvalifikatsiooni kinnitamine. Ilma selleta ei pruugi teie taotlust kaalutledagi, kuna Lidl hindab oskuste ja hariduse täpset esindamist. Näiteks kui väidate end omavat kraadi, mida teil tegelikult ei ole, võib see viia otsekohe diskvalifitseerimiseni.
 • Vastava töökogemuse esiletõstmine: Oluline on esile tuua asjakohane töökogemus. Selle puudumine võib nõrgestada teie taotlust, kuna Lidl otsib kandidaate, kellel on asjakohased oskused. Kujutage ette kandideerimist juhtivrolli, olles eelnevalt puudunud juhtimiskogemusest; see vähendab märkimisväärselt teie võimalusi.
 • Oskuste vastavuse kinnitamine: Oluline on tagada, et teie oskused vastavad töö kirjeldusele. Seda tegemata jätmine võib viia teie võimete ja töö nõudmiste mittesobivuseni. Näiteks kandideerimine tehnilisele rollile ilma IT-oskusteta oleks ebaefektiivne.
 • Professionaalsete soovituste ettevalmistamine: Professionaalsed soovitused on olulised. Usaldusväärsete soovitajate puudumine võib tekitada muret teie professionaalse mineviku pärast. Kujutage ette olukorda, kus teie soovitajad ei saa kinnitada teie väidetavaid oskusi ega kogemusi.
 • Täieliku dokumentatsiooni esitamine: Täieliku ja täpse dokumentatsiooni esitamine on oluline. Ebakorrektsed taotlused võivad kaasa tuua hilinemisi või tagasilükkamise. Näiteks võiks tööloa puudumine välismaalastele peatada terve taotlusprotsessi.

Sammud taotluse esitamiseks veebis

Lidl’i veebipõhine taotlemisprotsess Lidl’i töökarjääride jaoks on loodud kasutajasõbralikuks ja põhjalikuks. 

Siin on, kuidas saate seda tõhusalt läbida:

 1. Külastage ametlikku Lidl’i karjääri lehekülge: Alustage juurdepääsu kaudu Lidl’i karjääri veebisaiti, et uurida saadaolevaid töövõimalusi.
 2. Valige soovitud ametikoht: Valige ametikoht, mis sobib teie oskuste ja kogemustega.
 3. Loo või logi sisse oma profiiliga: Seadistage uus profiil või logige sisse olemasoleva profiiliga jätkamiseks.
 4. Täitke taotluse vorm: Täitke kõik nõutud väljad taotluse vormis täpse teabega.
 5. Esitage oma taotlus: Vaadake üle ja esitage oma taotlus protsessi lõpuleviimiseks.

See samm-sammuline juhend viib teid järgmise olulise etapini: ettevalmistumine vestluseks, kriitiline etapp Lidl’i töövõimaluste kindlustamisel.

Vestlus on pöördeline hetk Lidl’i värbamisprotsessis. Siin on võtmenipid, et silma paista:

 • Tutvuge Lidl’i ettevõttekultuuriga: Lidl’i väärtuste ja eetika mõistmine võib oluliselt mõjutada teie vestluse sooritust.
 • Valmistuge tüüpvastusteks küsimustele: Tüüpiliste vestlusküsimuste vastuste ettearvamine ja harjutamine võib suurendada teie enesekindlust.
 • Näidake esile oma asjakohaseid oskusi ja kogemusi: Kohandage vastuseid, et näidata, kuidas teie oskused sobivad ametikohaga.
 • Riietuge vestluseks sobilikult: Esitage end professionaalselt riietudes rõivastus, mis sobib ametikohaga, et jätta positiivne mulje.
 • Järgmiseks pärast vestlust: Tänamiskirja või sõnumi saatmine võib näidata teie jätkuvat huvi ja professionaalsust.

Tehes neid asju, on sul suurem võimalus tööd saada!

Igal aastal võtab Lidl erinevatesse rollidesse märkimisväärsel hulgal kandidaate, mis peegeldab ettevõtte laienevat jaekaubandustegevust. 

Kuigi täpsed arvud võivad varieeruda, on värbamiskampaania oluline ja see toetab ettevõtte kasvavat globaalset kohalolekut

Selle konkurentsitiheda valdkonna silmapaistmiseks kaalu järgmisi strateegiaid:

Kohandage oma rakendust edu saavutamiseks

Oma rakenduse kohandamine on oluline, kui kandideerite Lidl’i. Veenduge, et teie CV ja kaaskiri peegeldavad konkreetseid ametinõudeid ja Lidl’i ettevõtte väärtusi.

Selline lähenemine näitab teie tähelepanu detailidele ja siirast huvi rolli vastu.

Rõhutage oma oskusi tõhusalt

Oma avalduses rõhutage oskusi ja kogemusi, mis on kooskõlas Lidl’i eetikaga ja töökoha nõudmistega. 

Keskkenduge olukordadele, kus olete demonstreerinud efektiivsust, meeskonnatööd ja klientiteenindust – omadused, mida hinnatakse kõrgelt Lidlis.

Tõhus järelkontroll pärast vestlust

Pärast vestlust on oluline järgida professionaalselt. Saada tänukiri, rõhutades oma huvi rolli vastu ja tänades võimaluse eest.

See žest hoiab suhtluskanalid avatuna ja näitab teie jätkuvat entusiasmi.

Kokkuvõte

See jaotis kordab olulisi samme ja näpunäiteid, mis on artiklis käsitletud. Selle eesmärk on tugevdada peamisi punkte, mida tuleks meeles pidada Lidli tööle kandideerides.

Julgustava noodi lõpetamine rõhutab kasvu ja Lidli võimalusi, mis on saadaval. See on mõeldud motiveerimiseks, et rakendada neid teadmisi ning alustada paljulubava karjäärirajaga Lidlis.

Loe teises keeles