Starbucks tööpakkumised: Uuri, kuidas kandideerida

See artikkel juhendab teid samm-sammult, kuidas leida Starbucks töökohti. Kui soovite ettevõttega liituda, leiate siit olulise teabe alustamiseks.

Alates ametliku veebisaidi kasutamisest kuni nõuanneteni, kuidas muuta oma avaldus atraktiivsemaks, pakume üksikasjalikku juhendit, mis aitab teil astuda esimese sammu karjääri suunas.

ADVERTISEMENT

Miks töötada Starbucksis?

Starbucksis töötamine pakub ahvatlevaid rahalisi ja professionaalseid soodustusi. Konkurentsivõimeliste palkade ja jootraha teenimise võimalusega on sul võimalus suurendada oma sissetulekut.

Töö Starbucksis pakub ka oma töötajatele täiendavaid hüvesid nagu tervisekindlustus, pensionikokkuhoiukavad ja tooteallahindlused.

Starbucksis töötamine pakub soliidset rahalist paketti koheste sissetulekute ja pikaajalise kindlustunde jaoks ning väärtuslikku kogemust klientidega suhtlemise ja jaekaubandustegevuse valdkonnas, mis on kasulik igasugusele finantskarjäärile.

ADVERTISEMENT

Starbucksi kõige suurem kohalolek.

Starbucks’il on oluline globaalne kohalolek, kuid kõige enam on see esindatud Ameerika Ühendriikides, oma päritoluriigis. Tuhandete poodidega üle kogu riigi on see koht, kus ketil on kõige rohkem esindusi.

Lisaks USA-le on Starbucksil tugev esindatus rahvusvahelistel turgudel nagu Hiina, Kanada, Jaapan ja Ühendkuningriik.

Laieneva poodide arvu ja menüüde ning teenuste kohandamisega igas piirkonnas kohalike eelistustega, saab ettevõte olla võimalus erinevates maailma piirkondades.

ADVERTISEMENT

Starbucks’i karjäärilehe navigeerimine

Karjäärilehe navigeerimiseks järgige neid samme:

 1. Sisenege lehele ja leidke registreerimisvõimalus oma profiili loomiseks.
 2. Kasutage abi-chatboti, et kiiresti lahendada kahtlusi.
 3. Kasutage interaktiivset kaarti erinevates asukohtades olevate ametikohtade otsimiseks.
 4. Uurige karjääriosasid jaemüügis, tootmises ja jaotuses, jaemüügi juhtimises, ettevõttes ja erilist osa tehnoloogias.
 5. Vaadake läbi “Kultuur ja väärtused”, et paremini mõista ettevõtet.
 6. Ärge unustage külastada “Meist” lisateabe saamiseks brändi kohta. Samuti kontrollige “Karjäär” osasid teabe saamiseks tööhõive- ja haridusvõimaluste kohta, “Sotsiaalne mõju” sotsiaalse vastutuse ja jätkusuutlikkuse algatuste kohta ning “Äripartnerid” nende jaoks, kes soovivad koostööd teha, sealhulgas tarnijad ja frantsiisid.

Selle kohviketis leitavad ametikohad on:

 • Jaemüük: Ametikohad kauplustes, klienditeeninduses ja müügijuhtimises. Need rollid on olulised otseste kliendisuhtluste jaoks ja positiivse ostukogemuse tagamiseks, nõudes sageli tugevaid suhtlemis- ja probleemilahendusoskusi.
 • Tootmine ja jaotus: Töökohad toodete tootmises, tarneahela halduses ja logistikas. Need positsioonid on võtmetähtsusega Starbucks’i toodete kvaliteedi ja efektiivsuse säilitamiseks alates loomisest kuni kauplustesse toimetamiseni.
 • Jaemüügi juhtimine: Järelevalve- ja juhtimisrollid kauplustes, keskendudes juhtimisele ja meeskonna arendamisele. Need rollid hõlmavad strateegilist planeerimist, personali koolitamist ja kaupluse toimingute tagamist ettevõtte standardite ja eesmärkidega kooskõlas.
 • Ettevõte: Töökohad ettevõtte kontorites, sealhulgas turundus, finantsid, inimressursid ja administratsioon. Need rollid toetavad Starbucks’i laiemat äristrateegiat ja tegevust, nõudes spetsialiseeritud oskusi ja sügavat arusaamist ettevõtte eesmärkidest.
 • Tehnoloogia: IT, tarkvaraarenduse ja digitaliseerimisega seotud ametikohad. Need rollid on keskendunud Starbucks’i tehnoloogilise infrastruktuuri uuendamisele ja hooldamisele, mis on oluline kliendikogemuse ja operatiivse efektiivsuse parandamiseks.

Starbucksi töökohtadele kandideerimise alustamine

Positsioonile kandideerimiseks järgige neid samme:

 • Valige ‘Kandideeri’: Huvi pakkuvale vabale kohale või kaardil klõpsake ‘Kandideeri’.
 • Logige sisse: Kui teil on juba konto tööportaalis, logige sisse. Kui mitte, peate looma konto.
 • Täitke avaldusvorm: Laadige üles oma CV, sisestage oma kontaktandmed, märkige oma kättesaadavus Starbucks töögraafikus töötada, vastake üldistele küsimustele oma kogemuste ja pädevuste kohta ning lisage kogu muu teie arvates asjakohane teave.
 • Oodake vastust: Pärast Starbucksi tööle kandideerimist oodake edasiste juhiste saamist.

Muud otsinguvõimalused

Lisaks Starbucksi tööle kandideerimisele veebisaidil on ka teisi võimalusi:

 • Tööportaalid nagu Indeed või LinkedIn.
 • Kohalikud või ülikooli töölaadad.
 • Töövahendusfirmad või värbajad.
 • Professionaalsed sotsiaalsed võrgustikud.
 • Muude suurte kohvikute või restoranide karjäärilehed.
 • Veebigrupid või foorumid, mis on seotud kohvisektoriga.
 • Isiklikud kontaktid või vilistlaskogud.

Kuidas muuta oma avaldus atraktiivsemaks?

Starbucksi töökohtade jaoks oma avalduse atraktiivsemaks muutmiseks muutke see isiklikumaks vastavalt ametikohale, millele kandideerite. Tooge esile oma asjakohased kogemused ja oskused, mis vastavad sellele, mida ettevõte otsib.

Kui teil on kogemusi klienditeeninduses või jaekeskkonnas, mainige seda kindlasti. Näidake oma teadmisi kultuurist ja väärtustest; see näitab teie huvi.

Lisaks võib hästi kirjutatud kaaskiri teha suure vahe, samuti veenduge, et teie CV on hästi struktureeritud ja viga-vaba.

Kursused ja koolitused

See kohvihiid pakub erinevaid koolitus- ja arendusprogramme, nagu näiteks Starbucks Global Academy.

See platvorm pakub online-kursusi kõigile huvilistele, kattes teemasid juhtimisalastest oskustest jätkusuutlikkuseni. Nende edukas läbimine võib suurendada sinu väärtust kandidaadina.

Lisaks on Starbucksi töötajatel juurdepääs konkreetsetele koolitusprogrammidele, mis aitavad neil karjääri ettevõttes edendada.

Starbucks esirinnas tööstuses

Tänased trendid kohvitööstuses hõlmavad suuremat rõhku jätkusuutlikkusele, nõudlust spetsiaalsete toodete järele ning eelistust tervislike ja kohandatavate valikute suhtes.

Starbucks töökohad püsivad nendel aspektidel esirinnas mitmel viisil.

 • Jätkusuutlikkuse osas on ettevõte pühendunud eetilistele tootmisviisidele ning seadnud ambitsioonikad eesmärgid oma süsinikujalajälje vähendamiseks.
 • Toote innovatsiooni osas jätkab Starbucks oma menüü laiendamist spetsiaalsete kohvivalikute ja alternatiividega konkreetsetele dieetidele, näiteks veganjookide ja madala suhkrusisaldusega valikute näol.
 • Tehnoloogiliselt viib kett edasi oma eduka mobiilirakendusega, mis hõlbustab tellimusi ja makseid ning seeläbi parandab kliendikogemust.
 • Lisaks investeerib ettevõte oma poodide renoveerimisse, et parandada poekülastuse kogemust, luues soodsamaid ja jätkusuutlikumaid ruume.

Järeldus

Starbucksi tööde leidmine nõuab läbimõeldud strateegiat. Iga positsiooni jaoks peaksid isikupärastama oma CV-d ja kaaskirja, rõhutades asjakohaseid oskusi ja kogemusi.

Kasuta karjääri lehte tõhusalt, uuri ettevõtet ja valmistu vestlusteks. Lisaks kasuta Starbucks Global Academy’t ja muid koolitusi enda arendamiseks.

Ole kursis kohvindustria trendidega ja sellega, kuidas Starbucks nendega kohaneb, mis võib anda sulle eelise vestlustel.

Disclaimer:

Jobs

Loe teises keeles