Starbucks darbo pasiūlymai: Sužinokite, kaip pateikti prašymą

Šiame straipsnyje palaikoma jus žingsnis po žingsnio, kaip rasti Starbucks darbus. Jei ieškote prisijungti prie bendrovės, čia rasite pagrindinę informaciją, kaip pradėti.

Nuo oficialios svetainės naudojimo iki patarimų, kaip padaryti savo paraišką patrauklesnę, mes suteiksime išsamų gidas, kaip jums padėti imtis pirmojo žingsnio link karjeros.

ADVERTISEMENT

Kodėl verta dirbti „Starbucks“?

Dirbant „Starbucks“, siūlomi patrauklūs finansiniai ir profesiniai privalumai. Turint konkurencingus atlyginimus ir galimybę gauti papildomų pinigų patarimuose, galite padidinti savo pajamas.

Darbas „Starbucks“ taip pat suteikia darbuotojams papildomų privalumų, tokį kaip sveikatos draudimas, pensijų kaupimo planai ir prekių nuolaidos.

Dirbant „Starbucks“, gaunate tvirtą finansinį paketą dabartiniams pajamoms ir ilgalaikiam saugumui, drauge su vertingu patyrimu aptarnaujant klientus ir atliekant prekybines operacijas, naudingas bet kokiai finansų karjerai.

ADVERTISEMENT

Kur „Starbucks“ Yra Daugiausiai Prieinama?

Įmonė turi žymią pasaulinę įtaką, bet daugiausiai ji plėtojasi Jungtinėse Valstijose, savo kilmės šalyje. Su tūkstančiais parduotuvių visoje šalyje, tai yra vieta, kurioje grandinė turi daugiausia įstaigų.

Be JAV, „Starbucks“ darbo vietos turi stiprią buvimą tarptautinėse rinkose kaip Kinijoje, Kanadoje, Japonijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Turint vis daugiau parduotuvių ir prisitaikant jų meniu bei paslaugas prie kiekvienos regiono vietos nuostatų, įmonė gali būti pasirinkimas įvairiuose pasaulio regionuose.

ADVERTISEMENT

Naršant „Starbucks“ karjeros puslapį

Naršyti karjeros puslapį galite sekdami šiuos žingsnius:

 1. Prisijunkite prie puslapio ir raskite registracijos parinktį, kad sukurtumėte savo profilį.
 2. Naudokite pagalbos chatbot, kad greitai išspręstumėte abejones.
 3. Naudokite interaktyvų žemėlapį, kad ieškotumėte pozicijų skirtingose vietose.
 4. Tyrinėkite karjeros skyrius Pardavimuose, Gamyboje ir Platinime, Pardavimo vadovavime, Korporatyvėje ir technologijų skyriuje.
 5. Pamatykite „Kultūros ir vertybių“ skyrių, kad geriau suprastumėte įmonę.
 6. Nepamirškite apsilankyti „Apie mus“ skiltyje dėl daugiau informacijos apie prekės ženklą. Taip pat peržiūrėkite „Karjera“ skiltis dėl informacijos apie darbą ir mokymosi galimybes, „Socialinį poveikį“ socialinės atsakomybės ir tvarumo iniciatyvoms, ir „Verslo partnerius“ tiems, kurie nori bendradarbiauti, įskaitant tiekėjus ir franšizės.

Šio kavinės tinklo pozicijos, kurias galite rasti, yra:

 • Pardavimai: Pozicijos parduotuvėse, klientų aptarnavimas ir pardavimų valdymas. Šios vaidmenys yra labai svarbūs tiesioginiam klientų sąveikai ir užtikrina teigiamą apsipirkimo patirtį, dažnai reikalaujantys stiprių tarpasmeninių santykių ir problemų sprendimo įgūdžių.
 • Gamyba ir platinimas: Darbai produktų gamyboje, tiekimo grandinės valdyme ir logistikoje. Šios pozicijos yra lemiamos išlaikant „Starbucks“ produktų kokybę ir efektyvumą, nuo kūrimo iki pristatymo į parduotuves.
 • Pardavimo vadovavimas: Priežiūros ir vadybos vaidmenys parduotuvėse, susitelkusios į lyderystę ir komandos plėtrą. Šie vaidmenys apima strateginį planavimą, darbuotojų mokymą, ir užtikrina, kad parduotuvės veiklos atitiktų įmonės standartus ir tikslus.
 • Korporatyvė: Darbai korporatyvinėse biuruose, įskaitant rinkodarą, finansus, žmogiškąsias išteklias ir administraciją. Šie vaidmenys remia platesnę „Starbucks“ verslo strategiją ir veiklą, reikalaujantys specializuotų įgūdžių ir gilios įmonės tikslų supratimo.
 • Technologijos: Pozicijos susijusios su IT, programinės įrangos kūrimu, ir skaitmenizacija. Šie vaidmenys yra sutelkti į inovacijas ir „Starbucks“ technologinės infrastruktūros priežiūrą, lemtingos klientų patirčių ir operatyvinio efektyvumo gerinimui.

Pradedant taikyti dirbti „Starbucks“

Norėdami pateikti paraišką, laikykitės šių žingsnių:

 • Pasirinkite „Pateikti paraišką“: Jei jus domina vakansija arba žemėlapyje, spustelėkite „Pateikti paraišką“.
 • Prisijunkite: Jei jau turite paskyrą 
darbo portalų svetainėje, prisijunkite. Jei ne, turėsite sukurti paskyrą.
 • Užpildykite paraiškos formą: Įkelkite savo atlyginimo vystymą (CV), pateikite kontaktinę informaciją, nurodykite, kada galite dirbti pagal „Starbucks“ darbo grafiką, atsakykite į bendrus klausimus apie savo patirtį ir kompetencijas, bei pridėkite bet kokią papildomą informaciją, kurią laikote reikšminga.
 • Laukite atsakymo: Po pritaikymo darbui „Starbucks“, laukite bet kokio bendravimo dėl jūsų situacijos.

Kiti paieškos variantai

Be svetainės, skirtos dirbti „Starbucks“, kitos galimybės apima:

 • Įdarbinimo svetainės, pvz., Indeed arba LinkedIn.
 • Vietiniai arba universiteto darbo mugės.
 • Įdarbinimo agentūros arba personalai.
 • Profesionalūs socialiniai tinklai.
 • Karjeros puslapiai kitų didelių kavos grandžių ar restoranų.
 • Interneto grupės ar forumai, susiję su kavos pramonę.
 • Asmeniniai kontaktai ar mokslo bendruomenės.

Kaip Padaryti Mano Pieteikimą Patrauklesnį?

Kad jūsų pieteikimas į „Starbucks“ darbo vietas būtų patrauklesnis, jį derinkite pagal poziciją, kuriai kandrbate. Paryškinkite savo atitinkamas patirtis ir įgūdžius, kurie atitiktų tai, ko ieško įmonė.

Jei turite patirties klientų aptarnavime ar prekybos aplinkoje, būtinai paminėkite tai. Parodykite savo žinias apie kultūrą ir vertybes; tai rodo jūsų susidomėjimą.

Be to, gerai parašyta motyvacinė laiškas gali padaryti didelę įtaką, taip pat nepamirškite, kad jūsų gyvenimo aprašas būtų gerai struktūrizuotas ir be klaidų.

Kursai ir Mokymai

Šis kavos gigantas siūlo įvairius mokymo ir plėtros programų, pvz., Starbucks Global Academy.

Ši platforma teikia internetinius kursus, prieinamus visiems, apimančius temas nuo lyderystės įgūdžių iki darnumo. Jų baigimas gali padidinti jūsų vertę kaip kandidato.

Papildomai, „Starbucks“ darbuotojai turi prieigą prie konkrečių mokymo programų, kurios padeda jiems tobulėti savo karjeroje įmonėje.

Starbucks pirmaujantys pramonėje

Esminiai kavos pramonės naujausi dalykai apima didesnį dėmesį tvarumui, paklausimą specialiems produktams ir didėjantį norą gauti sveikų ir pritaikytų pasirinkimų.

Starbucks darbai išlieka šių aspektų pirmaujantys keliais būdais.

 • Įsipareigojusi tvarumui, įmonė laikosi etinių šaltinių praktikų ir nustatė drąsius tikslus mažinant savo anglies pėdsaką.
 • Produkto inovacijų prasme, Starbucks toliau plėtoja savo meniu su specialiais kavos pasirinkimais ir alternatyvomis konkrečioms dietoms, pvz., veganiniais gėrimais ir produktų, turinčių mažai cukraus pasirinkimais.
 • Technologiškai, grandinė turi pažangią mobiliosios programėlės programą, kuri palengvina užsakymus ir mokėjimus, pagerindama taip kliento patirtį.
 • Be to, įmonė investuoja į savo parduotuves renovuojant, siekdama pagerinti parduotuvės patirtį, kuri tampa dar šiltesnė ir tvariomis erdve.

Išvados

Norint rasti Starbucks darbus, reikia turėti gerai apgalvotą strategiją. Kiekvienai pozicijai turėtumėte pritaikyti savo CV ir motyvacinį laišką, išryškinant atitinkamas įgūdžius bei patirtį.

Naudojantis karjeros puslapiu veiksmingai, išsiaiškinkite apie įmonę ir ruoškitės pokalbiams. Be to, pasinaudokite „Starbucks Global Academy“ ir kitomis mokymo galimybėmis, kad pagerintumėte save.

Būkite informuoti apie kavos pramonės tendencijas ir kaip „Starbucks“ prisitaiko prie jų, tai gali jums suteikti pranašumą pokalbiuose.

Disclaimer:

Jobs

Skaityti kitomis kalbomis