Starbucks darba piedāvājumi: Uzzini, kā pieteikties

Šis raksts soli pa solim jūs norādīs, kā atrast Starbucks darbu. Ja plānojat pievienoties uzņēmumam, šeit atradīsiet būtisko informāciju, lai sāktu.

Sākot no oficiālās tīmekļa vietnes līdz padomiem, kā padarīt savu pieteikumu pievilcīgāku, mēs sniegsim detalizētu ceļvedi, kas palīdzēs jums veikt pirmo soli karjeras virzienā.

ADVERTISEMENT

Kāpēc strādāt Starbucksā?

Strādājot Starbucksā, ir iespējams gūt pievilcīgus finansiālus un profesionālus labumus. Ar konkurētspējīgu algu un iespēju saņemt gašas, jūs varat palielināt savus ienākumus.

Strādājot Starbucksā, darbiniekiem ir pieejami papildu labumi, piemēram, veselības apdrošināšana, pensiju uzkrāšanas plāni un produkta atlaidi.

Strādājot Starbucksā, ir nodrošināta stabila finansiāla pakete ātrai peļņai un ilgtermiņa drošībai, kā arī vērtīga pieredze klientu apkalpošanā un mazumtirdzniecības operācijās, kas ir noderīga jebkuram finanšu karjerai.

ADVERTISEMENT

Kur Starbucks ir visvairāk klātīgs?

Šajā zīmola spēcīgajā globālajā klātbūtnē, tas ir visvairāk klātīgs Amerikas Savienotajās Valstīs, savā izcelsmes valstī. Ar tūkstošiem veikalu visā valstī, tieši tur tīkls ir atvēris vislielāko skaitu iestāžu.

Papildus ASV, Starbucks darbvietām ir stipra klātbūtne starptautiskajos tirgos, piemēram, Ķīnā, Kanādā, Japānā un Apvienotajā Karalistē.

Arvien pieaugošais veikalu skaits un pielāgojot savus ēdienkodus un pakalpojumus katras reģiona vietējām preferences, uzņēmums var būt izvēle dažādās pasaules reģionos.

ADVERTISEMENT

Kā orientēties Starbucks karjeras lapā

Lai orientētos karjeras lapā, ievēro šos soļus:

 1. Ienāc lapā un atrodi reģistrācijas iespēju, lai izveidotu savu profilu.
 2. Izmanto palīdzības chatbot, lai ātri atbildētu uz jautājumiem.
 3. Izmanto interaktīvo karti, lai meklētu vakances dažādās atrašanās vietās.
 4. Izpēti karjeras sadaļas tirgotavā, ražošanā un sadale, veikalos vadībā, korporācijā un īpašo tehnoloģiju sadaļā.
 5. Ieskaties sadaļā ‘Kultūra un vērtības’, lai labāk izprastu uzņēmumu.
 6. Never aizmirsti apmeklēt ‘Par mums’, lai iegūtu papildu informāciju par zīmolu. Turklāt aplūko ‘Karjera’ sadaļas, lai uzzinātu vairāk par nodarbinātību un izglītības iespējām, ‘Sociālais ietekme’ par sociālo atbildību un ilgtspējības pasākumiem un ‘Biznesa partneri’ tiem, kas vēlas sadarboties, ieskaitot piegādātājus un franšīzes.

Vakances šajā kafejnīcu ķēdē:

 • Tirdzniecība: Amati veikalos, klientu apkalpošana un pārdošanas vadība. Šie lomas ir būtiskas tiešai klientu saziņai un pozitīvu iepirkšanās pieredzi nodrošināšanai, bieži prasot spēcīgas sociālās un problēmrisināšanas prasmes.
 • Ražošana un sadale: Darbs produktu ražošanā, piegādes ķēdes vadībā un loģistikā. Šie amati ir svarīgi Starbucks produktu kvalitātes un efektivitātes uzturēšanai, no radīšanas līdz piegādei veikaliem.
 • Tirdzniecības vadība: Uzraudzības un vadības amati veikalos, koncentrēti uz vadību un komandas attīstību. Šie amati ietver stratēģisko plānošanu, personāla apmācību un veikalu darbības saskaņošanu ar uzņēmuma standartiem un mērķiem.
 • Korporatīvie: Amati korporatīvajās birojos, ieskaitot mārketingu, finanses, cilvēkresursus un administrāciju. Šie amati atbalsta plašāku Starbucks biznesa stratēģiju un darbību, prasot specifiskas prasmes un dziļu izpratni par uzņēmuma mērķiem.
 • Tehnoloģijas: Amati saistīti ar IT, programmatūras izstrādi un digitalizāciju. Šie amati ir koncentrēti uz inovācijām un Starbucks tehnoloģisko infrastruktūru uzturēšanu, kas ir būtiski, lai uzlabotu klientu pieredzi un operacionālo efektivitāti.

Kā sākt pieteikumu uz darbu Starbucks

Lai pieteiktos uz vakanci, ievēro šos soļus:

 • Izvēlies ‘Pieteikties’: Interesējošā vakances lapā vai kartē noklikšķini uz ‘Pieteikties.’
 • Pieslēdzies: Ja jau ir konts darba portālā, pieslēdzies. Pretējā gadījumā jāizveido konts.
 • Aizpildi Pieteikuma Formu: Augšupielādē savu dzīves aprakstu (CV), norādi savu kontaktpersonu informāciju, norādi savu pieejamību strādāt saskaņā ar Starbucks darba laika grafiku, atbildi uz vispārējiem jautājumiem par savu pieredzi un kompetencēm un pievieno jebkādu papildu informāciju, ko uzskati par svarīgu.
 • Gaidi atbildi: Pēc pieteikšanās uz darbu Starbucks, seko līdzi saziņai par tavu situāciju.

Citi meklēšanas varianti

Bez mājas lapas, kur pieteikties uz darbu Starbucks, citi iespējamie varianti ietver:

 • Nodarbinātības vietnes kā Indeed vai LinkedIn.
 • Pašvaldības vai universitātes darba izstādes.
 • Nodarbinātības aģentūras vai rekrutētāji.
 • Profesionālās sociālās tīkla.
 • Citas lielāko kafejnīcu vai restorānu karjeras lapas.
 • Tiešsaistes grupas vai forumi, kas saistīti ar kafejnīcu nozari.
 • Personiskie kontakti vai alumni tīkli.

Kā padarīt manu pieteikumu pievilcīgāku?

Lai padarītu savu pieteikumu uz Starbucks darbu pievilcīgāku, pielāgojiet to atbilstoši pozīcijai, uz kuru pieteicaties. Uzsvērtiet savas attiecīgās pieredzes un prasmes, kas atbilst tam, ko uzņēmums meklē.

Ja jums ir pieredze klientu apkalpošanā vai tirdzniecības vidē, noteikti to pieminiet. Parādiet savu zināšanu par kultūru un vērtībām; tas parāda jūsu interesi.

Papildus labi uzrakstīts pavadapstāklis var būt liela atšķirīga, kā arī pārliecinieties, ka jūsu CV ir labi strukturēts un kļūdām brīvs.

Kursi un apmācība

Šī kafijas gigantē piedāvā dažādas apmācības un attīstības programmas, piemēram, Starbucks Global Academy.

Šī platforma piedāvā tiešsaistes kursus visiem interesentiem, kas aptver tēmas no vadības prasmēm līdz ilgtspējībai. To pabeigšana var palielināt jūsu vērtību kā kandidātam.

Papildus tam, Starbucks darbiniekiem ir pieejamas specifiskas apmācību programmas, kas palīdz viņiem izaugt karjerā uzņēmumā.

Starbucks priekšplānā nozares kontekstā

Pašreizējie tendences kafejnīcu nozarē ietver lielāku fokusu uz ilgtspēju, pieprasījumu pēc īpašiem produktiem un pieaugošu priekšroku veselīgiem un pielāgotiem risinājumiem.

Starbucks darbavietas šajos aspektos paliek priekšplānā dažādos veidos.

 • Ilgtspējas ziņā uzņēmums ir saistījies ar etisko izejvielu ieguves prakses un ir noteikušas ambiciozus mērķus, lai samazinātu savu oglekļa pēdas.
 • Produktu inovāciju ziņā Starbucks turpina paplašināt savu ēdienkarti ar īpašiem kafijas variantiem un alternatīvām ēdienreizēm noteiktām diētām, piemēram, vegaņu dzērieniem un zemā cukura izvēlēm.
 • Tehnoloģiski, šī ķēde ir priekšplānā ar savu uzlaboto mobilās lietojumprogrammas, kas sekmē pasūtījumu veikšanu un maksājumu veikšanu, tādējādi uzlabojot klientu pieredzi.
 • Papildus uzņēmums iegulda veikalu atjaunošanā, lai uzlabotu iepirkumu pieredzi veikalā, radot viesmīlīgākus un ilgtspējīgākus telpu.

Sekojums

Lai atrastu Starbucks darbu, nepieciešama pārdomāta stratēģija. Jums jāpielāgo savs CV un motivācijas vēstule katram amata sludinājumam, uzsvērt atbilstošās prasmes un pieredzi.

Izmantojiet karjeras lapu efektīvi, izpētiet uzņēmumu un sagatavojieties intervijai. Papildus izmantojiet Starbucks Global Akadēmiju un citus apmācību resursus, lai pilnveidotu sevi.

Palieciet informēts par kafijas nozares tendencēm un to, kā Starbucks tām pielāgojas, kas var dot jums priekšrocību intervijās.

Disclaimer:

Jobs

Lasīt citā valodā